پژوهش و پروژه تحقیقاتی

ارائه و طبقه بندی منابع الکترونیکی

اولین گام در جهت ارائه خدمات حقوقی، دانش حقوقی کافی، روزآمد و کارآمد می باشد. از آنجا که دسترسی به منابع پژوهشی برای علاقه مندان حوزه های مختلف حقوقی در برخی موارد با دشواریهایی همراه است، موسسه حقوقی دکتر آرامش شهبازی با هدف ارتقای سطح علمی پژوهشگران، دانشجویان، دانش پژوهان و کلیه علاقه مندان به موضوعات حقوقی، جهت دسترسی هرچه آسان تر و سریع تر به جدیدترین و معتبرترین منابع حقوقی داخلی و خارجی در قالب موضوعات مختلف حقوقی به صورت تخصصی و طبقه بندی شده به ارائه منابع دیجیتال حقوقی می پردازد. این منابع که باتوجه به تأیید همکاران دانشگاهی و نظرات استادان معتبر حقوقی گردآوری شده است شامل کتاب ها، مقالات، ویدئوهای اموزشی، فایل های صوتی و... می باشد. علاقمندان جهت بهره برداری از این منابع می توانید از طریق پست الکترونیکی تقاضاهای خود را با موسسه در میان گذاشته و از مشاوره های سودمند همکاران موسسه بهره برند.

 

پذیرش و انجام پروژه ها و طرح های تحقیقاتی ملی و بین المللی

توسعه و تبیین علم حقوق از طریق تدوین و تحلیل موضوعات حقوقی بهترین و موثرترین گام در جهت پیشرفت روزافزون این گرایش علمی میباشد. همکاران دانشگاهی متخصص موسسه حقوقی دکتر آرامش شهبازی متشکل از استادان و پژوهشگران برجسته، من بهره مندی از همکاری اساتید صاحب نام و معتبر خارجی و با همکاری با مراکز علمی اموزشی و سازمان های دولتی و غیر دولتی مبادرت به پذیرش و انجام طرح های تحقیقاتی بالاخص در موضوعات بین المللی می کنند. به منظور بهره مندی از خدمات موسسه دراین زمینه و بهره مندی از مشاوره های لازم می توانید با پست الکترونیکی موسسه مکاتبه نمایید.

 

ارائه کارگاه های علمی و برگذاری دوره های آموزشی

بخش پژوهشی مؤسسه حقوقی دکتر آرامش شهبازی مبادرت به برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مرتبط با جدیدترین و کاربردی ترین موضوعات حقوقی در قالب برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه مباحث نظری حقوقی و همچنین کمک به کسب مهارت های عملی لازم در زمنیه های مختلف می نماید. موسسه ضمن برقراری ارتباط و همکاری با معتبرترین مراکز علمی پژوهشی داخلی و خارجی و همچنین بهره مندی از نظرات استادان صاحب نظر در این زمینه به ارائه خدمات لازم برای علاقمندان و مخاطبان می پردازد.

 

All Copy Rights Reserved by Pars Karen.